Pomóż swojemu dziecko w edukacji

0
276

W dobie światowej pandemii zdecydowana większość dzieci i młodzieży została przymuszona do zdalnej nauki online w domu. W związku z tym w bardzo wielu przypadkach doszło do rażącego spadku jakości nauczania. Taka sytuacja jest bardzo niepokojąca, a co najgorsze nie można jednoznacznie przewidzieć kiedy ulegnie ona poprawie. Właśnie dlatego bardzo ważne jest by na bieżąco kontrolować realne postępy swojego dziecka w nauce. W przeciwnym razie może ono mieć naprawdę duże zaległości, których nadrobienie będzie bardzo ciężką i trudną pracą. Jest to szczególnie niepokojące w kontekście dzieci i młodzieży, które w najbliższej przyszłości będą pisać egzamin maturalny czy też egzamin kończący edukację w szkole podstawowej. Jeżeli zauważyłeś znaczny spadek jakości nauczania w klasie i szkole Twojego dziecka, a także zależy Ci na tym by po powrocie do szkoły nie miało ono zaległości, to koniecznie powinnaś zapoznać się Tutoringo. W następnej części tego tekstu zostanie dokładnie wytłumaczone w jaki sposób to działa. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

 

Tutoringo – co to jest?

 

Tutoringo to całkowita innowacja w świecie zdalnej nauki oraz korepetycji. Jest to strona internetowa, która powstała właśnie z myślą o wszystkich dzieciach, które potrzebują profesjonalnej i skutecznej pomocy w nauce szkolnej. Jest to portal dedykowany, również rodzicom którzy chcą pomóc swoim dzieciom w ich edukacji. Portal został zaprojektowany w bardzo przejrzysty sposób, tak by cała obsługa była jak najprostsza oraz jak najbardziej intuicyjna. Dzięki temu bez problemu poradzi sobie z nią każda chętna osoba!

 

Tutoringo – jak to działa?

 

Portal Tutoringo działa na podstawie prostych zasad. Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnych korepetycji online, to po prostu musisz założyć konto na stronie internetowej. Cały proces rejestracji nowego użytkownika jest bardzo szybki i prosty. Rejestracja jest w 100% bezpłatna. Nie musisz obawiać się o swoje dane personalne – są one specjalnie szyfrowane i nie są one podawane żadnym osobom postronnym. Portal Tutoringo spełnia wszelkie standardy RODO. Po założeniu konta na portalu, należy znaleźć interesujące Cię ogłoszenie korepetytora i po prostu umówić się z nim na lekcje. Cena jest ustalana przez nauczyciela. Po odbyciu lekcji możesz wystawić opinię oraz ocenę dla swojego nauczyciela. Jeżeli poziom zajęć być odpowiedni to oczywiście można umówić się na kolejne spotkania. Dzięki przejrzystym ocenom nauczycieli można bez problemu wyszukiwać najlepsze oferty oraz odrzucać te, które z jakiś względów Ci się nie podobają. Portal Tutoringo umożliwia swobodne odwołanie zajęć do 24 godzin przed ich rozpoczęciem. Odwołanie zajęć nie niesie za sobą konieczności zapłaty żadnej kary umownej. Taka opcja sprawia, że możesz swobodnie gospodarować swoim czasem, tak by jak najbardziej efektywnie się uczyć.

 

Tutoringo – dlaczego warto się tu zarejestrować?

 

Portal Tutoringo powstał specjalnie z myślą o wszystkich uczniach, którzy potrzebują dodatkowej pomocy w codziennej nauce. Jest to pierwszy portal, który nie tylko pośredniczy w udzielaniu korepetycji, ale także umożliwia ich skuteczne odbywanie się oraz zapewnia ochronę dla obu stron takiej transakcji.  Dzięki takiej stronie możesz jako rodzic pomóc swojemu dziecko w np. nadrabianiu zaległości czy też w nauce do egzaminów oraz sprawdzianów. Z punktu widzenia ucznia jest to z kolei bardzo wygodna forma pobierania nauki, która nie wymaga od niego wychodzenia z domu – jest to szczególnie istotne z punktu widzenia pandemii koronawirusa. Co więcej, portal edukacyjny Tutoringo pozwala na uczęszczanie na zajęcia dodatkowe dzieciom, które pochodzą z bardzo małych miast i wsi – dzięki możliwości edukacji online mają one możliwość załapania się na lekcje u najlepszych nauczycieli. Dużym plusem jest oczywiście fakt bezpieczeństwa, które oferuje ta strona internetowa. Dodatkowym atutem jest, również łatwość i przejrzystość obsługi serwisu Tutoringo – nie potrzeba do tego żadnych specjalnych umiejętności oraz sprzętu.