Nauka angielskiego w Katowicach metodą Direct English

0
431

Dobra znajomość języka angielskiego jest przydatna nie tylko podczas podróży, ale można dzięki temu znaleźć lepiej płatną pracę, rozpocząć zagraniczne studia, czy rozszerzyć działalność firmy. Podstawą tego jest wybór odpowiedniej metody nauki.

Problemem jest bariera językowa

Wiele osób rozumie kontekst rozmowy, ale wycofuje się z rozmowy lub używa pojedynczych słów. Z czego to wynika? W głowach mamy podręcznikową wiedzę, która jest blokadą. Pojawia się obawa, czy użyjemy dobrego czasu, wypowiemy słowa z dobrym akcentem i czy rozmówca cokolwiek zrozumie. Dlatego najlepsza jest… rozmowa. Cykliczne spotkania z lektorem native speakerem przeprowadzane metodą Direct English pomogą w przełamaniu bariery językowej. Dzięki temu można oswoić się z brzmieniem języka obcego, co przełoży się na lepszą wymowę. Poza tym nie będziemy czuli się zaskoczeni, gdy ktoś po angielsku zapyta o drogę np. na dworzec, czy do najbliższej atrakcji turystycznej. Wizyta na lotnisku także nie będzie wiązała się ze stresem, gdy obsługa zapyta o szczegóły podróży.

Direct English dla każdego

W nauce języka angielskiego nie chodzi jednak tylko o to, by dogadać się raz na jakiś czas, lecz by władać nim na co dzień. Dlatego tak ważne jest rozpoczęcie rozmów w języku angielskim metodą Direct English od najmłodszych lat. To zaprocentuje w przyszłości. Dziecko bez problemu poradzi sobie w szkole, a w późniejszych latach na egzaminach i maturze. Otworzy mu to też drzwi do prestiżowych uczelni, również tych zagranicznych.

Metoda bezpośrednia jest jednak na tyle uniwersalna i skuteczna, że bez względu na wiek, poziom zaawansowania oraz to, czy ktoś ma smykałkę do nauki angielskiego, czy nie, wraz z kolejnymi lekcjami będzie mógł swobodnie się nim posługiwać. Jest to istotne zarówno dla pracowników, którzy rozglądają się za nową pracą, jak i dla właścicieli firm. Ci pierwsi mają większe możliwości podjęcia lepiej płatnej i rozwijającej pracy. Natomiast przedsiębiorcy, którzy skierują pracowników na kurs angielskiego, podnosząc ich kompetencje, podniosą konkurencyjność firmy, przez m.in. możliwość współpracy z zagranicznymi klientami.

Nauka angielskiego Katowice

Dobra znajomość języka angielskiego jest szczególnie istotna w miastach o międzynarodowym charakterze. Jednym z nich są Katowice. Jeżeli ktoś chce znaleźć nową pracę, a mieszka w woj. śląskim, musi pomyśleć o nauce języka. Podobnie jest w przypadku firm, którym nie wystarcza rozwój w skali województwa, czy kraju. Nauka angielskiego Katowice z lektorem native speakerem jest odpowiedzią na te potrzeby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here