Jak sprawdzić stan konta w Orange?

0
624

Ile razy spotkaliście się z sytuacją, kiedy nagle, w trakcie trwania rozmowy telefonicznej lub podczas korzystania z Internetu w smartfonie nagle zostaliście poinformowani, o braku środków na koncie. Taka sytuacja może być wysoko niekomfortowa, więc warto zadbać o to, aby na naszym koncie Orange zawsze znajdowały się odpowiednie środki. Ale jak sprawdzić stan konta w Orange? Przecież bez sensu jest nam doładowywać po raz kolejny konto, kiedy jest nadal aktywne i nadal jest jeszcze na nim budżet. Na szczęście operator wyszedł nam na przeciw i udostępnił odpowiednie narzędzia, aby zweryfikować środki, jakie mamy na koncie. Jakie są możliwości takiej weryfikacji? O tym przeczytacie poniżej.

Sposoby sprawdzania stanu konta w Orange

Aby wykonać taką operacje będzie nam potrzebny jedynie telefon, nie musimy mieć nawet dostępu do Internetu! Dlaczego nie musimy być online? Ponieważ Orange, wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów, daje nam aż cztery możliwości weryfikacji naszego salda:

  • przez zakładkę Mój Orange
  • przez aplikację mobilną Mój Orange
  • krótkim kodem
  • przez połączenie telefoniczne

Jeżeli wybierzemy pierwszą lub drugą opcję, to musimy się najpierw zalogować na swoje konto w Mój Orange. Kolejny etap to wybór zakładki stan konta. Najszybszym jednak sposobem sprawdzenia stanu konta jest wpisanie krótkiego kodu *124*#, ponieważ chwilę później otrzymamy już informację z kwotą, jaka nam pozostała do wykorzystania. Jeżeli nie mamy z jakiś powodów możliwości skorzystać z wyżej wymienionych sposobów to zawsze możemy zadzwonić pod numer telefonu *500 i postępowanie zgodnie z usłyszanymi instrukcjami. Żadna forma sprawdzania stanu konta u operatora Orange nie jest najlepsza, po prostu możemy dowolnie korzystać z opcji, którą preferujemy i która jest dla nas odpowiednia. Jesteśmy pewni, że dzięki wyżej wymienionym wskazówkom brak środków na koncie nigdy Was nie zaskoczy.

Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji, to zapoznajcie się umieszczonym poniżej filmem instruktażowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here